+420 224 943 311 | podatelna@institutpraha.cz
Česky English

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » VS Benešov » Volnočasové aktivity » Výstavy obrazů

Výstavy obrazů

Institut dává příležitost začínajícím umělcům vystavovat v prostorách vzdělávacího střediska v Benešově svá díla.

Svá díla zde vystavovaly např.:

Lenka Kubartová

Narodila se v roce 1976. Malování se začala věnovat v roce 2004 v Základní umělecké škole Zliv. V současnosti navštěvuje kurzy malby v Ateliéru Česká 20 v Českých Budějovicích pod vedením Jaroslava Platila. Od roku 2007 se věnuje převážně olejomalbě či tvorbě s akrylem. Říká o sobě „Stále se hledám…“ – proto její obrazy nelze slučovat do nějakých společných bloků – téměř každý je o něčem jiném. Je členkou Volného sdružení umělců Jižních Čech a pravidelně se zúčastňuje výstav tohoto sdružení pořádaných v České republice a v Rakousku.

Naďa Kubartová

 

Narodila se v roce 1976. Tvorbě se začala věnovat v roce 2004 v Základní umělecké škole Zliv, kde se první rok zabývala tvořením z hlíny, později ji více oslovila malba. V současnosti navštěvuje kurzy malby v Ateliéru Česká 20 v Českých Budějovicích pod vedením Jaroslava Platila. Je členkou Volného sdružení umělců Jižních Čech a pravidelně se zúčastňuje společných i samostatných výstav pořádaných tímto sdružením v České republice a v Rakousku. Od roku 2008 se věnuje převážně olejomalbě. Oslovují ji africké motivy, hudba a divadelní náměty.

Petra Vichrová

Narodila se v roce 1978 v Počátkách. Po absolvování střední průmyslové školy textilní v Jihlavě se věnovala studiu výtvarné výchovy na Univerzitě Hradec Králové a následně na Jihočeské Univerzitě v Českých Budějovicích. Již během studií měla samostatné výstavy obrazů v Českých Budějovicích a v Městském muzeu v Počátkách. Společné výstavy realizovala v letech 2000 – 2003 například v Městském muzeu a galerii ve Svitavách, v dalších letech vystavovala opět v Českých Budějovicích. V Praze měli možnost návštěvníci shlédnout její obrazy v roce 2007 v Národní galerii ve Veletržním paláci, o rok později vystavovala na Novoměstské radnici. Výstavu Malé formáty hostila Galerie Millenium v roce 2009. V posledních třech letech se účastnila i mezinárodních výtvarných sympózií.


Skončené výstavy

Nástroje

Novinky e-mailem

Chcete-li získávat obchodní sdělení, včetně newsletteru Institutu, vyplňte prosím svůj e-mail.

Sečtěte a zaokrouhlete (0.2 + 29.6) *

 


 

 
 
 
 
 

2016 Institut pro veřejnou správu Praha
Baarova 1026/2, 140 00 – Praha 4 | Zobrazit na mapě

Vzdělávací středisko Benešov
Ke Stadionu 1918, 256 01 – Benešov | Zobrazit na mapě

Kontakty
Tel. Podatelna: +420 224 943 311
E-mail: podatelna@institutpraha.cz
Datová schránka: 6awdjrd

 
Nahoru