+420 224 943 311 | podatelna@institutpraha.cz
Česky English

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » O nás » Novinky » Institut otevřel v Benešově streamovací studio

Institut otevřel v Benešově streamovací studio

Symbolicky dne 12. 12. ve 12 hodin byla přestřižena slavnostní páska a v prostorách Vzdělávacího střediska Benešov Institut uvedl do provozu streamovací studio.

Slavnostního otevření studia se kromě vedení Institutu v čele s ředitelkou Annou Doležalovou zúčastnili za Ministerstvo vnitra vrchní ředitel sekce veřejné správy Jiří Koubek, ředitel odboru správních činností Milan Čigáš, ředitel odboru strategického rozvoje a koordinace veřejné správy David Sláma a ředitel odboru veřejné správy, dozoru a kontroly Miroslav Veselý.

Moderní streamovací studio, které vzniklo ve spolupráci Institutu se Smíchovskou střední průmyslovou školou a gymnáziem, bude sloužit pro potřeby elearningových kurzů a webinářů, nahrávání upoutávek na nové vzdělávací akce i k prezentaci novinek ve veřejné správě formou rozhovorů se zajímavými osobnostmi. Studio bude k dispozici i pro využití třetími stranami a můžou zde být natáčeny například podcasty k novinkám v oblasti správních činností či legislativních změn právních předpisů v působnosti Ministerstva vnitra.

Vysoké kvalitativní parametry studia zajišťují 3 kamery natáčející v rozlišení 4K, video střihová matice zaznamenávající v reálném čase video ze všech kamer a disponující možností odesílání do PC nebo přímo na stream, bezdrátové klopové i statické mikrofony, výkonná stropní světla a další moderní vybavení.

    


Zpět na přehled

Nástroje

Novinky e-mailem

Chcete-li získávat obchodní sdělení, včetně newsletteru Institutu, vyplňte prosím svůj e-mail.

Sečtěte a zaokrouhlete (36.1 + 0.9) *

 


 

 
 
 
 
 

2016 Institut pro veřejnou správu Praha
Baarova 1026/2, 140 00 – Praha 4 | Zobrazit na mapě

Vzdělávací středisko Benešov
Ke Stadionu 1918, 256 01 – Benešov | Zobrazit na mapě

Kontakty
Tel. Podatelna: +420 224 943 311
E-mail: podatelna@institutpraha.cz
Datová schránka: 6awdjrd

 
Nahoru