+420 224 943 311 | podatelna@institutpraha.cz
Česky English

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » O nás » Novinky » Dotisk skript Správní řád v prodeji

Dotisk skript Správní řád v prodeji

Oblíbená publikace Správní řád autorů Mgr. Ivana Tobka, Mgr. Karla Hrušky a JUDr. Petra Voříška, Ph.D. je opět v prodeji.

Publikace Správní řád v dotisku druhého aktualizovaného vydání reflektující stav roku 2019 je určena k prvotnímu seznámení se s problematikou správního řádu. Obsahuje základní přehled právní úpravy správního řádu včetně aktuálního výkladu problematických ustanovení vycházejícího z odborné literatury a judikatury správních soudů, především Nejvyššího správního soudu. Za účelem prohloubení znalostí vybraných problémů odkazuje na ilustrativní judikáty nebo konkrétní pasáže odborných publikací či metodické materiály Ministerstva vnitra. Pro lepší pochopení právní úpravy využívá praktické příklady a přehledná schémata procesních institutů. Publikace je určena především státním zaměstnancům a úředníkům územních samosprávných celků, a to nejen pro přípravu na zákonem předepsanou kvalifikační zkoušku, ale také pro každodenní použití při aplikaci správního řádu.

V případě zájmu objednávejte dotisk aktuálního vydání prostřednictvím našeho e-shopu www.institutpraha.cz/kurzy/prodej-skript/skripta/ .

 


Zpět na přehled

Nástroje

Novinky e-mailem

Chcete-li získávat obchodní sdělení, včetně newsletteru Institutu, vyplňte prosím svůj e-mail.

Sečtěte a zaokrouhlete (28.6 + 7.5) *

 


 

 
 
 
 
 

2016 Institut pro veřejnou správu Praha
Baarova 1026/2, 140 00 – Praha 4 | Zobrazit na mapě

Vzdělávací středisko Benešov
Ke Stadionu 1918, 256 01 – Benešov | Zobrazit na mapě

Kontakty
Tel. Podatelna: +420 224 943 311
E-mail: podatelna@institutpraha.cz
Datová schránka: 6awdjrd

 
Nahoru