+420 224 943 311 | podatelna@institutpraha.cz
Česky English

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Kurzy » Prodej skript » Skripta » Hodnocení nejen služební

Hodnocení nejen služební

Publikace má za cíl ozřejmit základní cíle hodnocení zaměstnanců ve veřejné správě jako velmi důležitého personálního manažerského procesu. Hodnocení nebylo ve všech úřadech realizováno a služební hodnocení se v letech 2016/17 teprve aplikuje jako úplně nový proces. Proto se autoři nejprve zaměřili na přípravnou a realizační fázi hodnocení a nabídli čtenáři možné inspirační zdroje pro provádění hodnocení podle moderních zásad personalistiky. Protože služební hodnocení probíhá podle zákonem určených kompetencí / činností úředníka, jsou v druhé části publikace čtenáři představeny podrobněji i některé z těchto hodnocených činností. V přílohách jsou k dispozici příklady, jak lze odstupňovat u jednotlivých kompetencí výkon, jsou-li používány pro hodnocení práce úředníky škály. To bývá největším problémem pro nastavení optimální objektivity hodnocení jednotlivců. Název knihy vyjadřuje, že informace v ní obsažené mohou být inspirativní též pro hodnocení úředníků územních samosprávných celků.
Naše cena s DPH:
129 Kč včetně DPH

Popis

Publikace má za cíl ozřejmit základní cíle hodnocení zaměstnanců ve veřejné správě jako velmi důležitého personálního manažerského procesu. Hodnocení nebylo ve všech úřadech realizováno a služební hodnocení se v letech 2016/17 teprve aplikuje jako úplně nový proces. Proto se autoři nejprve zaměřili na přípravnou a realizační fázi hodnocení a nabídli čtenáři možné inspirační zdroje pro provádění hodnocení podle moderních zásad personalistiky. Protože služební hodnocení probíhá podle zákonem určených kompetencí / činností úředníka, jsou v druhé části publikace čtenáři představeny podrobněji i některé z těchto hodnocených činností.

V přílohách jsou k dispozici příklady, jak lze odstupňovat u jednotlivých kompetencí výkon, jsou-li používány pro hodnocení práce úředníky škály. To bývá největším problémem pro nastavení optimální objektivity hodnocení jednotlivců.

Název knihy vyjadřuje, že informace v ní obsažené mohou být inspirativní též pro hodnocení úředníků územních samosprávných celků.

Vlastnosti

Autor PhDr. Pavel Dittrich, CSc.
Mgr. Jiří Staňa
Rok vydání 2016
Odkaz více informací

Zpět na kategorii

Prodej skript

Skripta nejsou určena k dalšímu prodeji a distribuci

Skripta nejsou určena zprostředkovatelským subjektům za účelem jejich dalšího prodeje a distribuce. Institut pro veřejnou správu Praha je výhradním prodejním a distribučním místem níže uvedených skript za prodejní ceny a neodpovídá za ceny těchto skript při případné nabídce a prodeji jinými subjekty.

Nástroje

Novinky e-mailem

Chcete-li získávat obchodní sdělení, včetně newsletteru Institutu, vyplňte prosím svůj e-mail.

Sečtěte a zaokrouhlete (7.1 + 25.5) *

 


 

 
 
 
 
 

2016 Institut pro veřejnou správu Praha
Baarova 1026/2, 140 00 – Praha 4 | Zobrazit na mapě

Vzdělávací středisko Benešov
Ke Stadionu 1918, 256 01 – Benešov | Zobrazit na mapě

Kontakty
Tel. Podatelna: +420 224 943 311
E-mail: podatelna@institutpraha.cz
Datová schránka: 6awdjrd

 
Nahoru